Nestlé basket cup

2008/2009

Úspechy našich basketbalistov na krajskom kole súťaže 2008/2009

bullet

26.3.2009 sa v Poprade uskutočnilo krajské kolo súťaže Nestlé cup v basketbale dievčat. Naše dievčatá získali v silnej konkurencii pekné 2. miesto. Školu reprezentovali D. Dzúrová, J. Mišeková, S. Sobeková, S. Hrivňáková, D. Palušná, A. Kačmarová, J. Fellegiová, M. Šmigová, P. Balaščáková, S. Šoltýsová, M. Mihaľová, V. Kořinková. Dievčatám srdečne blahoželáme!

bullet

24.3.2009 sa uskutočnilo v Poprade krajské kolo basketbalovej súťaže Nestlé cup. Naši chlapci v silnej konkurencii 10 škôl z kraja obsadili výborné 1. miesto. Postupujú na Majstrovská Slovenska do Žiliny, ktoré sa uskutočnia v dňoch 25.-26. mája 2009. Našu školu reprezentovali: J. Maňko, S. Butkovský, J. Šuťák, L. Čegiň, M. Vanušanik, R. Mihalčin, P. Sabol, T. Košik, D. Barlik, R. Belejčák, R. Čepiga, J. Mikita. Chlapcom srdečne blahoželáme!

bullet

Dňa 20.3.2009 sa v športovej hale Mier v Bardejove uskutočnilo krajské kolo mladších žiačok v Nestle Cupe. Našim dievčatám uniklo víťazstvo len o vlások a obsadili pekné 2. miesto za hráčkami z Poradu. Tretie miesto získali hráčky Prešova. Školu reprezentovali D. Dzúrová, M. Mihaľová, K. Miškaninová, S. Šoltýsová, P. Lipovská, D. Čubová, M. Hricková, N. Gabková, V. Margicinová, V. Kořinková, S. Adamuščinová a D. Gogová. Dievčatám blahoželáme!

bullet

Dňa 20.3.2009 sa v Bardejove konalo krajské kolo mladších žiakov basketbale. Naši chlapci obsadili 3. miesto. Porazili ich basketbalisti z Popradu (1.miesto) a Prešova (2.miesto). Školu v tejto súťaži reprezentovali: P. Šuťak, R. Čepiga, R. Sobek, A. Ferenc, D. Mačuš, M. Šutor, M. Vatecha, M. Papirek, J. Draganovský, K. Straka, P. Habžanský, Š. Trojanovič. Blahoželáme!

2007/2008

V dňoch 10.-11.4.2008 sa uskutočnili 2. školské majstrovstvá SR Nestlé basket cup 2008 v Ružomberku. Zúčastnili sa ho títo účastníci:

Košický kraj: ZŠ Juhoslovanská, Košice

Prešovský kraj: ZŠ sidl. Vinbarg, Bardejov

Nitriansky kraj: Gymnázium, Šaľa

Trnavský kraj: ZŠ J. Fándlyho, Sereď

Trenčiansky kraj: ZŠ S. Chalúpku, Prievidza

Banskobystrický kraj: ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica

Žilinský kraj: ZŠ Zarevúca, Ružomberok

Naše dievčatá v tejto silnej konkurencii obsadili krásne 2. miesto.

V priebehu súťaže dosiahli takéto výsledky:

V základnej skupine:

Bardejov - Prievidza 41:10
Bardejov - Banská Bystrica 22:13

Vo finálovej skupine, o postup do finále hrali naše dievčatá s Ružomberkom:

Bardejov - Ružomberok

Vo finále naše dievčatá prehrali v pomere:

Bardejov - Košice

Dievčatám blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu.